TRENING KONI

 

Trening Koni Rajdowych

1800 PLN

Od wielu lat zajmujemy się treningiem koni rajdowych.  Pracujemy z końmi od podstaw jak i takimi po treningu  wyścigowym czy innym. Do dyspozycji mamy dwie karuzele treningowe, tor treningowy z głębokim piachem, wyjazd w teren oraz padoki. Opieka weterynaryjna na najwyższy poziomie oraz doświadczony personel stajni. To wszystko sprawia, że nasze konie są zawsze w dobrej kondycji oraz formie. W odległości 6km od SK Olszany znajduje się kompleks leśny w Rytomoczydłach, gdzie organizujemy zawody w celu umożliwienia wszystkim koniom zagrywki SRK. 

  • Klacz Edna i Marta Sobolewska & Bachus i M.M. 
  • Przygotowujemy konie bezpośrdnio pod zagrywki. Czas ukończenia 2x40km i 2x80km zależny jest od stopnia wytrenowania konia, kiedy do nas trafia, to jak się zachowuje i czy się do tego nadaje. Zawsze namawiamy wszystkich, żeby trening i zakup konia rajdowego poprzedzać pełnym badaniem weterynaryjnym w ruchu oraz sprawdzenia zdrowotności na bazie zdjęć RTG w ilości conajmniej 21.

Trening Koni Wyścigowych

1800 PLN

Posiadamy duże doświadczenie w treningu koni wyścigowych. SK Olszany dysponuje kompleksem treningowym, który umożlwia przygotowanie konia od podstaw. Trening i padokowanie jest tym, czego nie da się zapewnić na Służewcu, ponieważ nie ma padoków. Konie które są szczęśliwe biegają lepiej! Samopoczucie i spokój, oraz fakt powrotu do domu po gonitwie daje im ogólne bezpieczeństwo. Tutaj upatrujemy swoją przewagę, poza treningiem dajemy im odpowiednie wykorzystanie wolnego czasu. Na tor w Warszawie mamy 45km więc jest to podróż poniżej godziny czasu.

  • Ussam de Carrere i M.M.
  • Trenujemy i przygotowujemy koie bezpośrednio do startów. Każdy koŃ trektowany jest indywidualnie i to jego predyspozycje definiują gotowość do pierwszych startów i do osiągania sukcesów. Zawsze dajemy szanse i liczymy, że dajemy naszym podopieczym to czego właśnie potrzenują. W razie potrzeby przenosimy konia na czas 2-4 tygodni w celu oswojenia się ze Służewieckim Torem i zieloną bieżnią. SK Olszany oferuje odnowę bioogiczną dla trenujących koni. 

Pensjonat

850 PLN

Przyjmujemy konie na pensjonat. Klacze i młodzież w powyższej cenie, natomiast ogiery są kwestią dogadania. Długoletnie doświadczenie w hodowli koni zapewnia doskonały byt i rozwój naszych rumaków. Trzy posiłki dziennie, padoki są do dyspozycji. 

 

  • Zapraszamy do kontaktu w sprawie pensjonatu.

Trening ogólnorozwojowy

1800 PLN

Praca z koniem od podstaw, ustalony wspólnie z właścicielem program lub trening ogólny. Dwie karuzele, padoki, duże boksy, kompleks treningowy z torem piaszczystym to zapewni radość i pełne możliwości treningowe waszym koniom.

  • Zapraszamy do kontaktu.

Text...

 facebook twiter youtube

Stadnina koni arabskich OLSZANY tel: 606 695 679