SK Olszany to stadnina koni arabskich o ukierunkowaniu rajdowo wyścigowym. Głównym naszym celem jest osiąganie jak najlepszych wyników na torach wyścigowych w Polsce i Europie oraz starty w rajdach długodystansowych wysokich kategorii.

Nasze szanse hodowlane rosną, ponieważ korzystamy z najlepszych reproduktorów dla nas dostępnych na sprawdzonych matkach dzielnego potomstwa z najlepszych wyścigowych linii świata. Naszą bezapelacyjnie największą gwiazdą reproduktorów jest ogier Nougatin (FR), ale nie jest on jedynym.

 

 

Przedstawiamy sylwetki kilku ogierów należących do europejskiej elity. Oferujemy konie z doskonałych linii wyścigowych pochodzące z Francji, Niemiec, Holandii, Rosji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Arabii Saudyjskiej. Wszystkie one prezentują najwyższą dzielność wyścigową i wysublimowane piękno. Madras Kossack (RU), Nougatin (FR), Barak (AE),HaddagAl Khalediah (SA) oraz Pougatin Kossack (NL) .

 

Nasza stadnina wspiera rozwój hodowli koni wyścigowych w Polsce, dlatego też istnieje możliwość dzierżawy ogierów kryjących do innych stadnin o podobnym prospekcie.

Zapraszamy do współpracy !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright by prestiz.pl 2011 All Right Reserved